Jak dojechać?

Szybki kontakt

 

OLEO-MAC » Kosiarka spalinowa GV53TK

Powiększ

Oleo-Mac GV53 TK Allroad 4 to spalinowa kosiarka z napędem produkcji włoskiej. Głównym atutem jest bardzo mocny, górnozaworowy silnik Emak K800 OHV o mocy aż 6.5KM! Odpalenie silnika odbywa się w sposób lekki, bez użycia dużej siły - maszyna idealna również dla kobiet.  

Szerokość cięcia (51cm) pozwala na wykonanie pracy w znacznie szybszym czasie.  

Zarówno koła przednie jak i tylne wyróżniają się bardzo niskim poziomem tarcia i płynnym posuwem dzięki dedykowanym, stalowym łożyskom kulkowym.  

Model GV53 TK Allroad 4 kosi trawę na cztery sposoby. Ścięta trawa może być gromadzona w plastikowo-brezentowym koszu (pojemność 60L), usuwana wyrzutem bocznym (po uprzednim zamontowaniu odpowiedniej nakładki), wyrzutem tylnym, bądź zmielona (po uprzednim założeniu zaślepki wylotu tylnego) przez znajdujący się na wyposażeniu standardowym nóż tnąco - rozdrabniający.  

Wysokość koszenia ustawiana jest za pośrednictwem ergonomicznej dźwigni dla wszystkich kół równocześnie, znajdującej się w wygodnym dla operatora miejscu. 

Warunkiem utrzymania 3-letniej gwarancji jest dokonanie przeglądu w autoryzowanym punkcie serwisowym pod koniec drugiego roku okresu gwarancyjnego.

Parametry

Producent silnika Emak
Model silnika K800
Rodzaj silnika 4-suwowy OHV
Pojemność silnika [cm³] 196
Szerokość cięcia [cm] 51
Regulacja wysokości cięcia centralna
Wysokość cięcia [mm] 28 - 75
Napęd tak
Pojemność kosza [L] 60
Liczba poziomów wys. koszenia 5
Korpus stalowy
Funkcja mulchowania tak
Waga [kg] 34
Gwarancja [miesiące] 36
Inne funkcje 4 w 1
Producent Oleo-Mac

Cena: 1499.00 zł

« powrót
Realizacja: