Jak dojechać?

Szybki kontakt

 

O firmie


Firma Handlowo Usługowa CELMET działa na rynku od 1991 roku, oferując swoim Klientom szeroki wybór narzędzi, elektronarzędzi, pneumatyki, sprzętu spawalniczego, maszyn i artykułów ogrodniczych oraz nawozów, nasion i środków ochrony roślin.

Przez lata rzetelnej pracy staliśmy się liderem na lokalnym rynku elektronarzędzi oraz urządzeń i artykułów ogrodniczych, o czym świadczy zaufanie Klientów indywidualnych jak i firm z nami współpracujących.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia zapewniamy naszym Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, a za priorytet stawiamy sobie ich zadowolenie.

Bliska współpraca z naszymi partnerami pozwoliła nam, stać się autoryzowanym dealerem takich marek jak MAKITA, BOSCH, OLEO- MAC, CMT, DWT, MONTOLIT i KUPCZYK. W swojej bogatej ofercie posiadamy również produkty innych renomowanych firm m.in.: STIGA, TORO, VICTUS, GARDENA, GREENMILL, HOZELOCK, FISKARS, KWAZAR, MAROLEX, ROSHCHELL, HITACHI, BLACK&DECKER, METABO, DEWALT, STANLEY, COVAL, VERTO, LEICA, DEDRA, SARIUS, KAUFMANN, NORTON, HONDA, FOGO, POKON, SUBSTRAL i wielu innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i sprawdzenia aktualnych promocji!

Realizacja: